Všetky súťaže tímu

 

MO žiaci - 1. kolo

31.08. 13:00
ŠK Dolná Streda
ŠK Dolná Streda
2

-

1
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 2. kolo

03.09. 16:30
ŠK Váhovce
ŠK Váhovce
9

-

0
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 3. kolo

07.09. 13:30
FC Pata
FC Pata
1

-

8
FK Šintava
FK Šintava

MO žiaci - 4. kolo

28.09. 13:30
FC Pata
FC Pata
1

-

1
ŠK Dolná Streda
ŠK Dolná Streda

MO žiaci - 5. kolo

21.09. 13:00
FC Pata
FC Pata
0

-

1
ŠK Váhovce
ŠK Váhovce

MO žiaci - 6. kolo

24.09. 15:30
FK Šintava
FK Šintava
6

-

1
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 2. kolo

05.10. 13:30
FC Pata
FC Pata
2

-

2
FC Pusté Úľany 2010
FC Pusté Úľany 2010

MO žiaci - 3. kolo

12.10. 12:00
FO Topoľnica
FO Topoľnica
0

-

9
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 4. kolo

19.10. 10:30
OFK Pusté Úľany
OFK Pusté Úľany
0

-

4
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 5. kolo

26.10. 11:30
FC Pata
FC Pata
1

-

1
FK Slovan Gáň
FK Slovan Gáň

MO žiaci - 6. kolo

02.11. 11:00
OFK Mostová
OFK Mostová
0

-

11
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 1. kolo

29.03. 12:00
ŠK Dolná Streda
ŠK Dolná Streda
1

-

0
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 8. kolo

23.04. 16:30
ŠK Veľké Úľany
ŠK Veľké Úľany
1

-

0
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 7. kolo

04.04. 13:00
FC Pata
FC Pata
7

-

0
TJ Vozokany
TJ Vozokany

MO žiaci - 9. kolo

11.04. 12:00
FC Pata
FC Pata
5

-

0
TJ Čierna Voda
TJ Čierna Voda

MO žiaci - 10. kolo

19.04. 13:30
FC Pata
FC Pata
3

-

1
ŠK Dolná Streda
ŠK Dolná Streda

MO žiaci - 11. kolo

26.04. 14:00
FC Pusté Úľany 2010
FC Pusté Úľany 2010
5

-

0
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 12. kolo

03.05. 10:30
FC Pata
FC Pata
7

-

1
FO Topoľnica
FO Topoľnica

MO žiaci - 13. kolo

10.05. 14:30
FC Pata
FC Pata
4

-

0
OFK Pusté Úľany
OFK Pusté Úľany

MO žiaci - 14. kolo

17.05. 15:00
FK Slovan Gáň
FK Slovan Gáň
1

-

5
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 15. kolo

24.05. 10:30
FC Pata
FC Pata
8

-

0
OFK Mostová
OFK Mostová

MO žiaci - 16. kolo

31.05. 15:00
TJ Vozokany
TJ Vozokany
3

-

0
FC Pata
FC Pata

MO žiaci - 17. kolo

06.06. 15:00
FC Pata
FC Pata
0

-

5
ŠK Veľké Úľany
ŠK Veľké Úľany

MO žiaci - 18. kolo

13.06. 15:00
TJ Čierna Voda
TJ Čierna Voda
0

-

4
FC Pata
FC Pata
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo