Všetky súťaže tímu

 

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 3. kolo

18.08. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
10

-

2
RTJ Brodno
RTJ Brodno

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 4. kolo

25.08. 10:00
TJ Fatran Varín
(odstúpené)
TJ Fatran Varín
0

-

0
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 5. kolo

01.09. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
2

-

7
OŠK Rosina
OŠK Rosina

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 6. kolo

08.09. 11:00
OŠK Rosina
OŠK Rosina
0

-

5
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 7. kolo

15.09. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
8

-

1
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 8. kolo

22.09. 10:00
FK Hliník
FK Hliník
6

-

13
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 9. kolo

29.09. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
13

-

3
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 10. kolo

17.10. 16:30
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
1

-

9
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 11. kolo

13.10. 10:00
FK Strečno
FK Strečno
6

-

4
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 1. kolo

20.10. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
7

-

7
ŠK Gbeľany
ŠK Gbeľany

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 2. kolo

27.10. 10:00
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
3

-

3
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 14. kolo

06.04. 10:00
RTJ Brodno
RTJ Brodno
3

-

8
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 15. kolo

13.04. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
0

-

0
TJ Fatran Varín
TJ Fatran Varín
(odstúpené)

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 16. kolo

16.04. 18:00
OŠK Rosina
OŠK Rosina
1

-

5
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 17. kolo

27.04. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
6

-

2
OŠK Rosina
OŠK Rosina

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 18. kolo

02.05. 16:30
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina
0

-

4
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 19. kolo

11.05. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
8

-

3
FK Hliník
FK Hliník

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 20. kolo

18.05. 10:00
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica
0

-

10
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 21. kolo

04.06. 18:00
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská
3

-

1
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 22. kolo

01.06. 10:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
3

-

6
FK Strečno
FK Strečno

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 12. kolo

08.06. 10:00
ŠK Gbeľany
ŠK Gbeľany
4

-

0
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA

I.MIRAGE trieda mladší žiaci - 13. kolo

14.06. 18:00
FC JUVENTUS ŽILINA
FC JUVENTUS ŽILINA
2

-

0
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo