Všetky súťaže tímu

 

Prípravky U11 ObFZ Nitra - prvý turnaj

01.09. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
0

-

0
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
01.09. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
7

-

2
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
01.09. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
3

-

0
OFK Golianovo
OFK Golianovo
01.09. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
0

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - druhý turnaj

08.09. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
0

-

10
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
08.09. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
0

-

7
OFK Golianovo
OFK Golianovo
08.09. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
3

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
08.09. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
19

-

1
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - tretí turnaj

29.09. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
6

-

4
OFK Golianovo
OFK Golianovo
29.09. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
0

-

1
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
29.09. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
3

-

6
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
29.09. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
5

-

0
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - štvrtý turnaj

06.10. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
4

-

11
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
06.10. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
4

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
06.10. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
17

-

1
OFK Golianovo
OFK Golianovo
06.10. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
5

-

2
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - piaty turnaj

20.10. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
6

-

1
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
20.10. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
3

-

1
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
20.10. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
7

-

9
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
20.10. 09:00
OFK Golianovo
OFK Golianovo
0

-

3
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - šieste

13.04. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
5

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
13.04. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
1

-

8
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - šiesty turnaj

13.04. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
5

-

0
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
13.04. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
7

-

3
OFK Golianovo
OFK Golianovo

Prípravky U11 ObFZ Nitra - siedmy turnaj

27.04. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
10

-

2
OFK Golianovo
OFK Golianovo
27.04. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
1

-

7
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
27.04. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
5

-

3
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
27.04. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
4

-

1
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - ôsmy turnaj

11.05. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
2

-

5
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
11.05. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
4

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
11.05. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
9

-

1
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
11.05. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
4

-

2
OFK Golianovo
OFK Golianovo

Prípravky U11 ObFZ Nitra - 9. turnaj

25.05. 09:00
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
3

-

7
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
25.05. 09:00
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
0

-

14
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
25.05. 09:00
OFK Golianovo
OFK Golianovo
1

-

3
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
25.05. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
0

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce

Prípravky U11 ObFZ Nitra - 10. turnaj

08.06. 09:00
FC MOSAP Klasov
FC MOSAP Klasov
4

-

9
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
08.06. 09:00
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
TJ Štart Nitrianske Hrnčiarovce
2

-

3
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
08.06. 09:00
OFK Golianovo
OFK Golianovo
1

-

4
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
08.06. 09:00
FK Veľký Cetín
FK Veľký Cetín
1

-

2
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
BFC - OÚ Dolné Obdokovce
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo