Greif: Ľudia majú na piskot právo. Krízu však prežíval aj Real Madrid

Dominik Greif (v bráne) inkasuje gól v zápase ŠK Slovan Bratislava - KF Feronikeli v 2. predkole Európskej ligy. (Autor: TASR)
Juraj Berzedi|24. júl 2019 o 21:49

Slovan vyhral, ale ľudia sa hnevali.

Je jediným slovenským futbalistom a odchovancom, ktorý pravidelne nastupuje za Slovan Bratislava. Po ďalšom rozpačitom zápase v európskych pohároch si vypočul piskot fanúšikov. „Je to od ľudí impulz, že treba niečo zmeniť,“ priznal v mixzóne brankár DOMINIK GREIF.

Hoci ste v prvom zápase druhého predkola Európskej ligy proti Feronikeli doma zvíťazili 2:1, diváci vás vypískali. Ako to vnímate?

Mám zmiešané pocity. Ľuďom sa nepáči, čo predvádzame. To je náš hlavný problém. Málokedy sa vidí, že sú oba tímy spokojné s výsledkom. Tak to na konci zápasu vyzeralo. Mali sme strach, aby sa neopakovalo to, čo sa udialo v predošlých dvoch zápasoch so Sutjeskou, keď sme na konci inkasovali. Súper sa poriadne k ničomu nedostal. Zase sme však dostali lacný gól. A opäť zo štandardnej situácie. Takto sa ďalej nedá pokračovať.

Momenty z 2. predkola Európskej ligy: Slovan Bratislava - KF Feronikeli: fotogaléria

24.7.2019

Prečo dostávate zo štandardných situácií toľko gólov?

Každá štandardná situácia súpera smrdí gólom. Posledné dva tréningy sme sa špeciálne venovali ich bráneniu. Pozeráme si to na videu, ale stále je to zlé. Upozorňuje sa na to pred zápasom, cez polčas, stále. Už neviem, čo tréneri vymyslia, aby sa to zlepšilo.

Diváci dávali v druhom polčase najavo svoj hnev pokrikmi i piskotom. Čo si o tom myslíte?

Domov»Futbal»Európska liga»Greif: Ľudia majú na piskot právo. Krízu však prežíval aj Real Madrid